CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso
Last updated 28 setembro 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
CFR, favorizată de arbitri și în acest sezon! Hermannstadt, ca pe vremea Cooperativei! Dinamo, victima „fluierașilor”
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3, după ce sibienii au reuşit să egaleze. Campioana a dat lovitura pe final prin Malele
FC Hermannstadt a zburdat cu FK Csikszereda și egalează Steaua și Concordia, însă nu-i poate depășit la golaveraj pe ”militari”! Ciucanii reușesc să marcheze primul gol în acest sezon
Fază controversată în Hermannstadt - CFR Cluj! Gol anulat de VAR pentru sibieni, după un moment incredibil - Antena Sport
Marius Măldărășanu, după ce a răpus-o și pe CFR Cluj: ”Un rezultat neașteptat! Povestea continuă”
Liga 1: FC Hermannstadt 1-0 FC Steaua! Unicul gol marcat, un cadou de la arbitrul Cătălin Popa
Hermannstadt - FCSB 2-2 » Remiză cu scântei! Sibienii au irosit „cadoul” de la Dawa
FC Hermannstadt și-a convins cel mai râvnit jucător să rămână
FC Hermannstadt bate FC Brașov la ultima fază și urcă pe locul 2 în Liga 2.
LIVE TEXT Hermannstadt - CFR Cluj, în ultimul meci al etapei a 18-a
FC Hermannstadt bate FC Brașov la ultima fază și urcă pe locul 2 în Liga 2. Sibienii au noroc cu carul, după un nou meci modest, dar în care câștigă toate punctele
fc hermannstadt - citeste toate articolele despre fc hermannstadt - Antena Sport
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri